Rabat 30 PLN na pierwsze soczewki kontaktowe

Dla osób, które wypróbują soczewki kontaktowe przygotowaliśmy specjalną ofertę. Każdy nowy użytkownik soczewek kontaktowych po przejściu płatnego ich dopasowania i zakupie minimum dwóch opakowań soczewek kontaktowych, może odebrać rabat w wysokości 30 PLN.

cooper-vision

W pole nad mapą wpisz swoją miejscowość/dzielnicę, ulicę, a na mapie pojawią się okoliczne zakłady optyczne, które zatrudniają specjalistów badania wad wzroku i doboru soczewek kontaktowych. Doborem soczewek kontaktowych w Polsce zajmują się odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni specjaliści: okuliści oraz optometryści.

cooper-vision

Warunkiem skorzystania z rabatu jest zakup dwóch opakowań soczewek kontaktowych firmy CooperVision. Promocja obejmuje soczewki jednodniowe (30 szt. w opakowaniu), dwutygodniowe (3 szt. w opakowaniu) i miesięczne (3 szt. lub 6 szt. w opakowaniu). Promocja dotyczy soczewek sferycznych (wady sferyczne), torycznych (astygmatyzm) i multifokalnych (prezbiopia).

cooper-vision

Aby pobrać kwestionariusz należy wybrać z mapy zakład, w którym dokonano zakupu dwóch opakowań soczewek CooperVision oraz pobrać i wypełnić kwestionariusz rabatowy na 30 PLN (do pobrania po wybraniu zakładu na mapie)

cooper-vision

Aby otrzymać zwrot 30 PLN na konto bankowe, należy wysłać pocztą wypełniony kwestionariusz wraz z dowodami zakupu (paragonem i fragmentami opakowań) na podany adres.

Jak odebrać rabat w wysokości 30 PLN

Aby odebrać rabat w wysokości 30 PLN, należy wysłać na adres
Opcja.pl Sp. z o.o. ul. Jakubowska 22 lok. 5 03-902 Warszawa (z dopiskiem „Promocja CooperVision”)
następujące dokumenty i elementy opakowań soczewek:

  • paragon za zakup 2 opakowań soczewek kontaktowych CooperVision (min. 3 szt. w opakowaniu)
  • wycięte fragmenty 2 opakowań soczewek CooperVision zawierające numer LOT (kod kreskowy) i moc soczewek
  • sprawdź, jak powinny wyglądać wycięte fragmenty opakowań
  • wypełniony kwestionariusz na rabat 30 PLN
  • po 7 dniach roboczych od otrzymania przez nas listu przelejemy na Twoje konto kwotę 30 PLN
  • regulamin promocji znajdziesz tutaj

Powyższe dokumenty należy wysłać w terminie maksymalnie 14 dni od daty widniejącej na paragonie za zakup 2 opakowań soczewek kontaktowych CooperVision.

Nazwa
Adres
Telefon
Odległość
Promocja