Dołącz do klubu

Jak przystąpić krok po kroku?
1

Umów się do specjalisty na badanie wzroku i dopasowanie soczewek kontaktowych CooperVision.

2

Kup min. 2 opakowania (maks. 8 opakowań) miesięcznych soczewek CooperVision (opakowanie 3 szt.) lub jednodniowych soczewek CooperVision (opakowanie 30 szt.) i zachowaj dokument zakupu (paragon lub faktura).

4

Warunkiem jest dokonanie zakupu lub wpłata zaliczki na zakup pierwszych 2 opakowań soczewek kontaktowych objętych promocją w tym samym dniu, w którym zostały dopasowane oraz dokonanie kolejnych zakupów w terminie 13-miesięcy od pierwszego Zgłoszenia, w tym samym salonie optycznym.

W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych soczewek miesięcznych lub jednodniowych od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie 13-miesięcy od pierwszego Zgłoszenia, w tym samym salonie optycznym.

Jak premiujemy kolejne zakupy?

Od Ciebie zależy ile opakowań soczewek kontaktowych kupisz jednorazowo – za każdym razem otrzymasz zwrot odpowiedniej kwoty. Zwrot pieniędzy nastąpi zgodnie z Regulaminem Akcji Promocyjnej.

Formularz zgłoszenia do Klubu Pierwsze Soczewki

Wielkie zmiany nie wymagają rewolucji. Czasami wystarczy mały krok. Masz już go za sobą. Specjalista wybrał odpowiednie dla Ciebie soczewki kontaktowe z szerokiej gamy produktów CooperVision. Dziękujemy i gratulujemy wyboru! Dzięki doskonałym soczewkom CooperVision poczujesz komfort i prawdziwą swobodę użytkowania. Będziesz oddychać wolnością oraz cieszyć się ostrością widzenia i niespotykanym komfortem każdego dnia.

Formularz zgłoszenia zwrotu produktu

Decydując się na używanie naszych soczewek kontaktowych nic nie ryzykujesz. Jeżeli z jakichkolwiek powodów będziesz niezadowolony, oddamy Ci pieniądze!

Znajdź specjalistę

Użyj naszego lokalizatora i znajdź swojego specjalistę od soczewek kontaktowych.