MPS

Jak przystąpić krok po kroku?

Umów się do specjalisty na badanie wzroku i dopasowanie soczewek kontaktowych CooperVision.

Kup min. 2 opakowania (maks. 8 opakowań) miesięcznych soczewek CooperVision (opakowanie 3 szt.) lub jednodniowych soczewek CooperVision (opakowanie 30 szt.) i zachowaj dokument zakupu (paragon lub faktura).

Warunkiem jest dokonanie zakupu lub wpłata zaliczki na zakup pierwszych 2 opakowań soczewek kontaktowych objętych promocją w tym samym dniu, w którym zostały dopasowane oraz dokonanie kolejnych zakupów w terminie 13-miesięcy od pierwszego Zgłoszenia, w tym samym salonie optycznym.

W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych soczewek miesięcznych lub jednodniowych od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie 13-miesięcy od pierwszego Zgłoszenia, w tym samym salonie optycznym.

Jak premiujemy kolejne zakupy?

Od Ciebie zależy ile opakowań soczewek kontaktowych kupisz jednorazowo - za każdym razem otrzymasz zwrot odpowiedniej kwoty. Zwrot pieniędzy nastąpi zgodnie z Regulaminem Akcji Promocyjnej.

Formularz zgłoszenia do Klubu Pierwsze Soczewki

Wielkie zmiany nie wymagają rewolucji. Czasami wystarczy mały krok. Masz już go za sobą. Specjalista wybrał odpowiednie dla Ciebie soczewki kontaktowe z szerokiej gamy produktów CooperVision. Dziękujemy i gratulujemy wyboru! Dzięki doskonałym soczewkom CooperVision poczujesz komfort i prawdziwą swobodę użytkowania. Będziesz oddychać wolnością oraz cieszyć się ostrością widzenia i niespotykanym komfortem każdego dnia.* pole obowiązkowe
Podaj poprawny numer telefonu. Jeżeli zgłaszasz sprzedaż po raz kolejny podaj taki sam numer telefonu jak poprzednim razem.
To dzięki temu numerowi połączymy Twoje zakupy i wypłacimy premię o odpowiedniej wartości.
Na ten numer wykonany zostanie przelew.

Wybierz jakie soczewki zgłaszasz do otrzymania premii w ramach Akcji Promocyjnej. Można wybrać tylko jedną opcję.

Soczewki miesięczne         Soczewki jednodniowe
 
Powiedz nam dlaczego jesteś zadowolony z używania miesięcznych lub jednodniowych silikonowo - hydrożelowych soczewek CooperVision
(min. 120 znaków; prosimy nie podawać informacji wrażliwych dotyczących Twojego zdrowia).
 
* Załącz zdjęcie opakowań z numerem LOT

* Załącz zdjęcie dokumentu zakupu

 
* Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin Akcji Promocyjnej "Klub Pierwsze Soczewki CooperVision - II Edycja".
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę CooperVision Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), mieszczącą się przy ul. Domaniewska 44, moich danych osobowych dla celów marketingowych, tj. na otrzymywanie od Spółki informacji handlowych dotyczących programu „Klub Pierwsze Soczewki CooperVision - II Edycja” oraz zakładania, zdejmowania i pielęgnacji soczewek kontaktowych za pośrednictwem jednego lub kilku poniższych kanałów komunikacji.
(Proszę zaznaczyć kanał/kanały komunikacji, których dotyczy Pani/Pana zgoda)
zaznacz wszystkie kanały komunikacji
poczta elektroniczna (e-mail)
SMS/MMS (krótka wiadomość tekstowa lub multimedialna w sieciach telefonii komórkowej)
telefoniczne połączenia głosowe
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących programu „Klub Pierwsze Soczewki CooperVision - II Edycja” oraz zakładania, zdejmowania i pielęgnacji soczewek kontaktowych za pomocą preferowanych kanałów komunikacji również od innych spółek z Grupy CooperVision
Coopervision Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-697), mieszczącą się przy ul. Domaniewska 44, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celu wzięcia udziału w Akcji Promocyjnej. Podstawą przetwarzania danych osobowych w tym zakresie jest realizacja umowy / prawnie uzasadniony interes administratora danych.
Może Pan/Pani w dowolnym momencie wycofać wszystkie lub niektóre z udzielonych zgód, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Przysługują Panu/Pani określone prawa, w tym: (i) prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pana/Pani, (ii) prawo do sprostowania tych danych, (iii) prawo do usunięcia tych danych, (iv) prawo do ograniczenia ich przetwarzania, (v) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dotyczących Pana/Pani, (vi) prawo do przenoszenia tych danych – na zasadach określonych w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (“RODO”).
Dodatkowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez Coopervision Poland sp. z o.o. dostępne są w Regulaminie Akcji Promocyjnej.”
 
Formularz zgłoszenia zwrotu produktu

Decydując się na używanie naszych soczewek kontaktowych nic nie ryzykujesz. Jeżeli z jakichkolwiek powodów będziesz niezadowolony, oddamy Ci pieniądze!

Znajdź specjalistę

Użyj naszego lokalizatora i znajdź swojego specjalistę od soczewek kontaktowych.