Gwarancja Komfortu

Klub moje Pierwsze Soczewki istnieje ponieważ firma CooperVision priorytetowo traktuje oczekiwania i potrzeby użytkowników swoich produktów mających za zadanie korekcję wady wzroku. Wstępując do Klubu zyskujesz pewność, że zostaniesz otoczony fachową opieką i wsparciem ze strony ekspertów w dziedzinie okulistyki i optometrii. Nazywamy to Gwarancją Komfortu, a ponieważ zależy nam na Twoim komforcie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jest to szczególnie ważne, jeśli nosisz soczewki kontaktowe po raz pierwszy. Gdy noszenie soczewek przysporzy Ci jakichkolwiek trudności, nasi specjaliści podążą Ci z pomocą. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie, a to nasz najważniejszy cel.

Dlatego jeśli kupiłeś silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe firmy CooperVision, lecz z jakichś przyczyn nie spełniły one Twoich oczekiwań, nie oznacza to, że ten rodzaj korekcji wady wzroku nie jest dla Ciebie. Napisz do nas na info@mojepierwszesoczewki.pl. Zarekomendujemy Ci kontakt ze specjalistą, który znajduje się najbliżej twojego miejsca zamieszkania. Wizyta pozwoli w profesjonalny sposób ustalić źródło problemu, doradzi jak go rozwiązać i odpowie na wszystkie pytania. Pomoc eksperta z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości i sprawi, że noszenie soczewek będzie oznaczać dla Ciebie korekcję wady wzroku, nie zaś jakiekolwiek kłopoty z nim związane.

Jeśli mimo wszystko proponowane przez nas rozwiązanie nie będzie dla Ciebie wystarczająco satysfakcjonujące, wystarczy, że prawidłowo wypełnisz Formularz Zwrotu, a my oddamy Ci równowartość niewykorzystanych soczewek zgodnie z Regulaminem Akcji Promocyjnej.