Jak zacząć nosić soczewki kontaktowe?

Jeśli ostatnio nie widzisz wiele więcej niż zaparowane szkła okularów, jeśli podczas ulubionych czynności lub choćby sprzątania wciąż boisz się, że okulary zjadą Ci z nosa to…

…wcale nie musisz rezygnować z noszenia okularów! Wręcz przeciwnie, korzystaj z nich tak jak lubisz, a w tych chwilach, w których potrzebowałbyś wygodnej alternatywy wybierz soczewki kontaktowe. Być może nie wiesz wiele o soczewkach. Być może jest dla Ciebie zagadką jak dobrać soczewki kontaktowe, jak włożyć soczewki lub jak je pielęgnować i gdzie je kupić.

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie mojepierwszesoczewki.pl. Pamiętaj, że najważniejsza jest wizyta u specjalisty, który dokładnie zbada twój wzrok i wie jak dobrać soczewki kontaktowe. Po wizycie możesz wstąpić do Klubu Pierwsze Soczewki CooperVision, który zapewnia opiekę i korzyści finansowe. Co najważniejsze – znajdziesz tam adresy profesjonalnych salonów, w których nie tracąc czasu można zbadać wzrok i kupić odpowiednie soczewki kontaktowe. Możesz być pewny, że w czasie wizyty specjalista nauczy Cię jak włożyć soczewki, jak je zdejmować i pielęgnować.

Noś  soczewki kontaktowe i ciesz się wyraźnym widzeniem w każdej sytuacji. Jedyne, czego możesz żałować, to, że nie zrobiłeś tego wcześniej!

Koniecznie to wypróbuj:

  • Znajdź specjalistę dobierającego soczewki kontaktowe na stronie mapie poniżej.
  • Specjalista wykona badanie wzroku, określi wadę i dobierze odpowiednie soczewki kontaktowe.
  • Wypełnij formularz i dołącz do Klubu Pierwsze Soczewki CooperVision.
  • Skorzystaj z promocji na zwrot części kosztów zakupu pierwszych 2 opakowań soczewek.
  • Kupuj soczewki kontaktowe w miejscu, w którym zostały one dobrane, by otrzymać nawet 120zł premii.