Jednodniowe soczewki kontaktowe. Maksymalny komfort i najwyższy stopień higieny

Jednodniowe soczewki kontaktowe. Maksymalny komfort i najwyższy stopień higieny

Jednodniowe soczewki kontaktowe gwarantują najwyższy stopień higieny i komfort użytkowania nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Ten sterylnie zapakowany produkt jednorazowego użytku nie wymaga żadnej pielęgnacji. Nosisz je przez cały dzień, wieczorem wyrzucasz do kosza, a rano zakładasz nową parę.

Soczewki jednodniowe pozwalają korygować większość wad wzroku- od krótko i dalekowzroczności, przez astygmatyzm, aż po prezbiopię.

Są one doskonałym wyborem szczególnie dla osób uprawiających sport i prowadzących aktywny tryb życia. W przeciwieństwie do okularów, nie ograniczają pola widzenia, nie parują i nie obciążają nosa. Pozwalają zachować naturalny wygląd, a ich noszenie nie stwarza ryzyka urazów twarzy w czasie uprawiania sportu.

Jednodniowe soczewki kontaktowe z powodzeniem mogą zastąpić soczewki wielokrotnego użytku. Można je też stosować zamiast okularów lub naprzemiennie z nimi.

Taki rodzaj korekcji wzroku świetnie sprawdzi się w czasie urlopu i podróży- szczególnie, gdy utrudniony jest dostęp do bieżącej wody lub istnieje ryzyko zgubienia czy uszkodzenia okularów.