Pytania, które powinieneś zadać specjaliście na kolejnym badaniu wzroku

3 pytania, które powinieneś zadać specjaliście na kolejnym badaniu wzroku

Czy mogę lepiej dbać o kondycję swoich oczu?

Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany soczewkami kontaktowymi, które nosisz, wypróbuj produkty CooperVision. Poza doskonałą korekcją wady wzroku mogą one znacznie poprawić Twój komfort. Wyprodukowane z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, zapewniają najwyższy stopień uwodnienia i wysoką tlenoprzepuszczalność niezbędną dla zdrowia Twoich oczu.

Czy są soczewki, które mogą pomóc oczom podczas długotrwałej pracy przy komputerze?

Soczewki kontaktowe Biofinity Energys, minimalizujące skutki długotrwałej pracy przy komputerze to rewolucyjny produkt CooperVision. Polecane są osobom, które chcą zadbać o zdrowie oczu mimo wielu godzin spędzanych przed ekranami urządzeń cyfrowych. Jeśli jesteś jedną z nich, to zostały stworzone także z myślą o Tobie.

Czy są produkty, które mogłyby lepiej odpowiadać moim potrzebom/stylowi życia?

Szeroka gama produktów firmy CooperVision odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy od soczewek kontaktowych oczekują czegoś  więcej niż tylko korekcji wady wzroku. W zależności od potrzeb, upodobań i stylu życia możesz zdecydować się na soczewki wielokrotnego użytku lub jednodniowe. Pośród nich znajdziesz produkty, które skorygują niemal każdą wadę wzroku i w niczym Cię nie ograniczą.