Moje Pierwsze Soczewki Klub salony - Moje Pierwsze Soczewki
coopervision_banerNW_15zl MPS WEB

Klub salony

Weź udział! MPS

Rejestracja
Jeżeli masz już dane dostępowe, zaloguj się:

  Wypełnij poprawnie poniższy formularz rejestracyjny, a otrzymasz dane dostępowe do logowania na podany adres e-mail.


  *Pola obowiązkowe
  Pełna nazwa firmy
  Nr Klienta w systemie CooperVision
  NIP Firmy
  Imię i nazwisko opiekuna salonu ze strony CooperVision
  Miejscowość
  Kod pocztowy
  Ulica z numerem
  Województwo
  Imię
  Nazwisko
  Funkcja osoby zapisującej salon do programu
  Adres e-mail
  Numer telefonu kontaktowego
  * pole obowiązkowe

  * Zapoznałem/łam się z Regulaminem Programu dla Salonów Optycznych „Klub Pierwsze Soczewki dla Salonów” i akceptuję jego treść, jak również zobowiązuję się, iż Salon Optyczny będzie przestrzegał zasad w nim przewidzianych, w tym zasad dotyczących sposobu obliczania wysokości premii pieniężnej i obowiązku samodzielnego pomniejszenia tej kwoty o ewentualną sprzedaż soczewek wydanych na zlecenie.
  * Oświadczam, iż jestem osobą uprawnioną do reprezentacji Salonu Optycznego lub zostałem upoważniony do występowania w imieniu Salonu Optycznego w sprawach związanych z przystąpieniem i realizacją Programu dla Salonów Optycznych "Klub Pierwsze Soczewki CooperVision dla Salonów".

  Administratorem Państwa danych osobowych jest CooperVision Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-672), przy ul. Domaniewskiej 44, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000464435. Państwa dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji programu dla salonów optycznych, a w przypadku udzielenia stosownej zgody, również dla celów marketingowych. Przysługują Państwu określone prawa, w tym: (i) prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa, (ii) prawo do sprostowania tych danych, (iii) prawo do usunięcia tych danych, (iv) prawo do ograniczenia ich przetwarzania, (v) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dotyczących Państwa, (vi) prawo do przenoszenia tych danych – na zasadach określonych w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (“RODO”). Pełna informacja o przetwarzaniu Państwa danych osobowych dostępna jest w Regulaminie Programu dla Salonów Optycznych "Klub Pierwsze Soczewki CooperVision dla Salonów".

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CooperVision Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") moich danych osobowych dla celów marketingowych, tj. na otrzymywanie od Spółki informacji handlowych za pośrednictwem jednego lub kilku poniższych kanałów komunikacji:
  poczta elektroniczna (e-mail)
  SMS/MMS (krótka wiadomość tekstowa lub multimedialna w sieciach telefonii komórkowej)
  telefoniczne połączenia głosowe
  poczta tradycyjna (przesyłka listowa)
  Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą preferowanych kanałów komunikacji również od innych spółek z Grupy CooperVision.

  Możecie Państwo w dowolnym momencie wycofać wszystkie lub niektóre z udzielonych zgód, co nie będzie jednak miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem. W celu skorzystania z tego prawa należy skontaktować się z administratorem na adres salony@mojepierwszesoczewki.com.pl lub skorzystać z edycji danych po zalogowaniu do programu.    Proszę czekać.

  Przetwarzanie danych
  

  Niniejsza strona internetowa stosuje pliki COOKIES w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostarcza maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z jego usług. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie COOKIES zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w Polityce Ochrony Danych Osobowych